Przedszkole Norlandia Leszno

Agnieszka Przegiętka

Pozycja: Nauczyciel

Wykształcenie: wyższe- pedagogiczne, Studia Podyplomowe: Wychowanie przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna. Nauczyciel-wychowawca grupy przedszkolnej Pszczółki dzieci w wieku 3-4 lata. Zaintereswania: podróże, poznawanie świata, muzyka, taniec, śpiew to pasje, którymi nauczyciel stara się zarazić swoich najmłodzszych. Pasjonatka sportu i zdrowego trybu życia w dzieciach stara się zaszepić zasade w zdrowym ciele zdrowy duch. Uwielbia odkrywać wraz z dziecimi tajniki otaczjącego nas świata. Stara rozwijać się w przedszkolakach kreatywność, wyobraźnie.

Katarzyna Foralewska

Pozycja: Nauczyciel

Wykształcenie: lic.Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, mgr.Pedagogika opiekuńczo wychowawcza Nauczyciel-wychowawca grupy przedszkolnej Żabki, dzieci w wieku 2,5-3 lata Zainteresowania:Muzyka, plastyka, która wpływa na wszechstronny rozwój dziecka. Uwielbia manualne zajęcia, wycinanie, klejenie, składanie, wykonywanie różnych dekoracji, kartek, stroików. Miłośniczka spędzania wolnego czasu na świeżym powierzu, lubi podróżować, czytać ciekawą literaturę. W dzieciach stara się rozbudzić chęć poznawania świata oraz pokonywania własnych słabości.

Aleksandra Zarzecka

Pozycja: Nauczyciel

Wykształcenie: licencjat pedagogika opiekuńczo – wychowawcza, w trakcie studiów magisterskich na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna I przedszkolna, Studia Podyplomowe - oligofrenopedagogika Naczyciel: Wychowawca grupy przedszkolnej Wiewiórki, 5/6 latki Zainteresowania: Podróże, literatura oraz spędzanie czasu na świeżym powierzu. Uwielbiam prace manualne i plastyczne, które rozwijają wyobraźnię I kreatywność Dzieci. W pracy z Dziećmi cenię ich otwartość, szczerość i spontaniczność. Indywidualnie podchodzę do potrzeb , zainteresowań Dzieci, po to aby odkrywały swoje mocne strony. Dużą wagę przykładam do sfery emocjonalnej Dzieci, ponieważ jest ona szczególnie ważna w późniejszych okresach życia.

Katarzyna Dworczak

Pozycja: Dyrektor